• Rechtstreeks van importeur naar consument
  • Uitstekende prijs/kwaliteit verhouding
  • Horecawijnen eenvoudig in huis

Spumante Oro di Corte dolce- Balbi Soprani

 6,35
Informatie
Eigenschappen

Spumante Oro di Corte dolce is een mousserende, zoete, aromatische wijn gemaakt van Muskaat druiven. Jong, levendig en fris. Gemaakt in de lijn Balbi Soprani van producent Cantine Capetta. Laagalcoholisch, lekker overdag bij bijvoorbeeld een feestelijke gelegenheid met zoete lekkernijen.

Balbi Soprani is het eigen landgoed van Cantine Capetta, dat bestaat uit eenentwintig hectare land in de heuvels van Asti in Piemonte. Een geavanceerde wijnmakerij die gespecialiseerd is in de productie van Moscato d’Asti DOCG, Asti Spumante DOCG en de edele wijnen van Piemonte.

Spumante dolce Oro di Corte – Balbi Soprani is een strogele wijn met een subtiel en aanhoudend perlage. In de geur herkennen we amandelbloesem en rijp (wit) fruit. De smaak van deze toegankelijke wijn is zoet, aromatisch en fruitig. Uitstekend met fruit, dessert en gebak, maar het is ook een goede basis voor het bereiden van cocktails.

 

Additional information

Kleur

Type / smaak

, ,

Regio

Classificatie

Producent

Druivensoort

Alcoholpercentage

Serveertemperatuur

Inhoud

Lekker bij

Prijsklasse

,